• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 6 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом січня-червня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 липня 2019 року о 10:55

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області ревізій впродовж січня – червня 2019 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 7,1 млн грн.

  Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму понад 6,0 млн грн.

  Окрім того, проведеними 9 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 45,4 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 93 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю протягом І півріччя поточного року впровадили  42 пропозиції, за результатами впровадження яких досягнуто додаткового результату на суму 8,9 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Керівникам установ, в яких допущено бюджетні правопорушення, надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  До правоохоронних органів передано матеріали 7 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких  із урахуванням раніше переданих розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.