• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 34 млн грн забезпечили херсонські аудитори протягом січня - квітня 2018 р
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 15 травня 2018 року о 11:27

  Працівники Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,6 млн грн протягом січня - квітня 2018 року.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 35 управлінських  рішень. За порушення фінансової дисципліни 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали сім досудових розслідувань.  Правоохоронним органам передано 17 матеріалів контрольних заходів для відповідного реагування.

  Херсонські аудитори ініціювали чотири позови щодо усунення виявлених порушень перед органами прокуратури та об'єктами контролю. До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано три заходи впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами).

  Крім того, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 26 пропозицій, які надали державні аудитори.