• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 24,8 млн грн забезпечили аудитори Тернопільщини з початку 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 вересня 2018 року о 10:11

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області протягом січня-серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених під час проведення ревізій, на суму понад 24,8 млн грн. З них 4,4 млн грн надійшло до бюджетів за закріпленими за органами Держаудитслужби платежами. 

  Керівники місцевих органів влади та самоврядування, підприємств та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 51 управлінське рішення та виконали 35 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  За вчинені фінансові порушення 105 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 - до дисциплінарної і матеріальної.

  До установ та організацій, в яких виявлені порушення, у 19 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, повернення використаної не за цільовим призначенням суми субвенції до відповідного бюджету та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  Матеріали 26 ревізій тернопільські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.