• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини протягом одинадцяти місяців поточного року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 грудня 2018 року о 09:33

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-листопада 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 11,5 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 14 – до дисциплінарної, ще 1 – до матеріальної та 1 посадову особу звільнено із посади.

  До установ, у яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у семи випадках застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, у двох випадках призупинено бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень у двох випадках на загальну суму 180,79 тис. грн та у п’яти випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 7 управлінських рішень.

  Матеріали 22 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 4 досудових розслідування та 5 посадовим особам вручено  письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7,4 млн грн.