• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня-травня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 03 червня 2019 року о 10:53

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж п’ятьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  понад 15,7 млн грн.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

  Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,6 млн грн.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 22,4 млн грн, виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат, на суму 0,2 млн гривень. За їх результатами надано 38 пропозицій. Об’єкти контролю виконали 54 пропозиції за результатами аудитів, проведених в поточному  та минулому роках.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 13 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,1 млн грн.

  За порушення законодавства 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Матеріали 18 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 2 досудові розслідування.