• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 9,3 млн грн забезпечили аудитори Кіровоградщини протягом січня – липня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 02 серпня 2019 року о 09:44

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січнялипня поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 8,3 млн грн.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже 9,3 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат, виявлених попередніми роками). Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів майже 1,2 млн грн.

  За допущені фінансові порушення 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнено із посади.

  До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 15 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, в 1 – зменшено бюджетні асигнування, у 7 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на майже 6,5 млн гривень.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 34 управлінських рішення та врахували 35 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  Матеріали 9 заходів державного фінансового контролю передано на розгляд правоохоронним органам, розпочато досудове розслідування.