• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 8,5 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини протягом січня-серпня
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 вересня 2019 року о 10:14

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-серпня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 8,5 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 35 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,  1 – до матеріальної.

  До установ, у яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами в одному випадку та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму 260,99 тис. грн. Об’єктами контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 162,87 тис. грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 8 управлінських рішень.

  Матеріали 8 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 22 досудових розслідування та 22 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів, 1 – регіональної цільової програми та 3 аудити діяльності. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 128,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 30 пропозицій, які взяті до виконання.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,8 млн грн.