• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 4 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня - березня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 квітня 2019 року о 09:30

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області впродовж січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,8 млн грн.

  Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло майже 1 млн грн. Відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти, на суму 2,8 млн грн.

  За результатами заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій прийняли 7 управлінських рішень.

  Матеріали 5 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.

  У 5 випадках до установ, де виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  Окрім того, за недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної, 1 особу звільнено з посади.

  З початку року завершено 3 державні фінансові аудити: 2 - діяльності суб'єктів господарювання та 1 – виконання місцевих бюджетів. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 631,3 млн грн. Аудиторами надано 21 пропозицію, які взяті до виконання. Вже виконані 11 пропозицій.