• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 19 млн грн забезпечили аудитори Чернігівщини протягом січня – червня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 липня 2019 року о 09:27

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за січень – червень 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму майже  19 млн грн.

  За результатами ревізій керівникам підприємств, установ та організацій надіслано 48 інформацій для прийняття управлінських рішень.

  Матеріали 23 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування.

  До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 54 заходи впливу: 17 - попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, 3 - призупинення бюджетних асигнувань, 31 - зупинення операцій з бюджетними коштами, 3 - зменшення бюджетних асигнувань.

  За допущені фінансові порушення 103 посадових особи перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 15,3 млн грн.