• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 10 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня-березня поточного року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 02 квітня 2019 року о 09:46

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж трьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 12 млн грн.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже  10 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередні роки.

  Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,6 млн грн.

  Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 12,6 млн грн, також виявлено порушень законодавства. За їх результатами надано 28 пропозицій. Об’єкти контролю виконали 42 пропозиції за наслідками  аудитів, проведених у цьому кварталі та у 2018 році.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 10 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,1 млн грн.

  За порушення законодавства 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Матеріали 7 планових ревізій передано правоохоронним органам, які долучено до матеріалів кримінальних проваджень.

  Окрім того, за результатами розгляду матеріалів, переданих в минулому році, розпочато 1 досудове розслідування.