• In English
 • Відшкодування втрат на суму 32 млн грн забезпечили черкаські аудитори протягом січня-червня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 липня 2019 року о 11:28

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-червня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 32,0 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 55 управлінських рішень. Об’єктами контролю впроваджено 71 пропозицію, надану їм за результатами державних фінансових аудитів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 20 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 13 досудових розслідувань.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 12 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За допущені порушення складено 85 протоколів про адміністративні правопорушення, 43 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадових осіб об’єктів контролю звільнено із посад.