• In English
 • Відшкодування втрат на майже 32 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом 2017 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 січня 2018 року о 12:28

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 32 млн грн.

  За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 21 досудове розслідування та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 32 заходи впливу: у 25 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у трьох випадках зменшено бюджетні асигнування, ще у трьох – призупинено бюджетні асигнування та прийнято одну вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

  За недотримання законодавства 192 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 66 – до дисциплінарної та матеріальної, 11 осіб звільнено із посад.

  До суду пред'явлено один позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 3 млн грн.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних незаконним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 8,8 млн грн.