• In English
 • Відшкодування втрат на 55,7 млн грн забезпечили запорізькі аудитори 2017 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 04 січня 2018 року о 10:03

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби у Запорізькій області протягом 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 55,7 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 88 управлінських рішень та врахували 48 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 46 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 18 досудових розслідувань та вручено 23 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій, у яких виявлено порушення, у 64 випадках застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 2 вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів субвенції та грошей, наданих одержувачу бюджетних коштів.

  За допущені порушення 75 осіб притягнуто до адміністративної та 31 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 23,1 млн грн.