• In English
  • Відновлено роботу Міндовкілля

    Трохи більше місяця тривав процес із налагодження функціонування новоствореного Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

    «Завдання, яке поставив мені Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль - у стислі терміни налагодити роботу Міндовкілля. На сьогодні Міністерство має власне Положення, затверджено структуру апарату, штатний розпис і кошторис. Станом на 05 серпня 2020 року заповнено понад 30% від штатної чисельності працівників. Відтепер ми у повному обсязі можемо зосередитись на формуванні і реалізації державної екологічної політики та ефективному впровадженні реформ», - заявив Міністр захисту довкіллля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

    Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 27 травня утворив Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

    19 червня Верховна Рада України призначила Романа Абрамовського Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України. Того ж дня було зареєстровано нову юридичну особу - Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.