• In English
 • Відбулося засідання Підгрупи з питань створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці
  опубліковано 07 серпня 2020 року о 17:00

  Розроблення проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства триває на рівні тематичних підгруп.

  7 серпня 2020 р. відбулося онлайн-засідання Підгрупи з питань створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці.

  Учасники обговорили пропозиції щодо низки пріоритетних завдань: посилення взаємодії органів державної влади з аналітичними центрами (у т.ч. замовлення policy papers), підтримка розвитку волонтерської діяльності, партнерство правоохоронних органів та інститутів громадянського суспільства у протидії шахрайству в сфері благодійної діяльності та з інших суспільно важливих питань; впровадження стандартів належного врядування і прозорості у діяльність інститутів громадянського суспільства, що отримують державне фінансування, та ін.

  У засіданні взяли участь, зокрема, Марія Гелетій (проект USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України»), Оксана Мізік (ГО «Український незалежний центр політичних досліджень»), Ірина Гуцал (БФ «Українська Біржа Благодійності»), Тетяна Потопальська (ГО «Палата податкових консультантів»), Валерія Дідик (Центр демократії та верховенства права), Ростислав Кісь (БО «Карітас України»), Ігор Арбатов (БФ «Агенція розвитку майбутнього»), Вадим Георгієнко (мережа «Розумна Взаємодія»), Вікторія Годік (ГО «Енергійна Країна»), Наталія Отенко (Інститут соціології НАН України) та ін. Також долучилися представники Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, який організовує процес підготовки Стратегії, Офісу Президента України.

  Модерувала обговорення співкоординатор Підгрупи від громадськості Поліна Нюхіна (Український форум благодійників).

  Нагадуємо, що Урядом забезпечується максимально відкритий процес розроблення Стратегії – заінтересовані представники громадськості можуть долучитися до відповідної громадсько-урядової платформи, заповнивши анкету за посиланням – https://bit.ly/3eXDzWC.

   У рамках платформи учасники зможуть адресно отримувати інформацію про процес підготовки проекту Стратегії робочою групою, долучатися до роботи її підгруп, брати участь в обговоренні напрацьованих документів.