• In English
 • Відбулося підсумкове засідання Урядової комісії з причин виникнення пожежі в будинку для літніх людей у Харкові
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 15 лютого 2021 року о 20:04


  15 лютого під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулося підсумкове засідання Урядової комісії з причин виникнення пожежі, що сталася 21 січня в будинку для літніх людей по вул. Нижній Гиївській, 150, у Харкові.

  «Майже місяць тривала робота Урядової комісії з причин виникнення пожежі у будинку для літніх людей у Харкові, яка забрала життя 16 людей. Діяльність комісії була спрямована не тільки на всебічне розслідування причин трагедії та пошук винних, але й напрацювання комплексу правових механізмів удосконалення ринку соціальних послуг для уникнення в подальшому таких трагедій», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  На заключному засіданні Урядова комісія підбила підсумки роботи та обговорила результати виконання доручень, які були надані на попередніх засіданнях місцевим органам виконавчої влади та іншим членам комісії.

  Під час засідання голови ОДА поінформували Урядову комісію про результати перевірок щодо виявлення незареєстрованих закладів для літніх людей, осіб з інвалідністю, алко- та наркозалежних громадян. Під час аудиту також оцінювалася якість надання соціальних послуг, відповідність санітарним нормам та вимогам безпеки. Керівники областей повідомили членів комісії про вжиті заходи за результатами таких перевірок.

  До 18 лютого Мінрегіон підготує звіт, у якому будуть представлені підсумки розслідування, результати перевірок та пропозиції щодо вдосконалення ринку соціальних послуг.