• In English
 • Відбулося Перше засідання українсько-азербайджанської робочої групи з питань сільського господарства

  Сьогодні, 9 квітня, відбулося Перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи з питань сільського господарства за співголовування заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та заступника Міністра сільського господарства Азербайджанської Республіки Ельчіна Зейналова.

  «Азербайджан стабільно входить у ТОП-3 країн СНД, куди експортується українська аграрна продукція. Ми бачимо великі перспективи і готові всебічно сприяти розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між нашими країнами. Зокрема, ми зацікавлені у посиленні двосторонньої співпраці у сільському господарстві. Діяльність галузевої Робочої групи стане ефективним інструментом, який дозволить визначити актуальні пріоритети співробітництва та сприятиме вирішенню поточних питань», - зауважив Тарас Качка.

  Сторони мали нагоду обговорити широкий спектр питань співробітництва у галузі сільського господарства та підтвердити наміри розвивати взаємодію за наступними напрямами: тваринництво, рослинництво, органічне виробництво, виноробство, земельні відносини, сільський розвиток, науково-дослідницька співпраця, харчова безпека.

  Заступник Міністр також акцентував на перспективному напрямі співробітництва з розвитку сільськогосподарської кооперації.

  За результатами засідання підписано Протокол та спільний План дій. Документи відображають пріоритетні напрями співпраці та домовленості сторін.