• In English
 • Відбулося перше засідання робочої групи зі створення єдиного електронного реєстру споживачів електричної енергії, газу, тепла
  Міністерство енергетики України, опубліковано 15 липня 2021 року о 16:25

  Відбулося перше засідання робочої групи зі створення єдиного електронного реєстру споживачів електричної енергії, газу, тепла під головуванням заступника Міністра енергетики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгена Владімірова.

  Учасники обговорили процес реалізації ініціативи щодо створення електронного сервісу для споживачів комунальних послуг.

  «Наше завдання – забезпечити розроблення якісного електронного сервісу, що дасть можливість громадянам відслідковувати деталізовані статті видатків за комунальні послуги. За допомогою сервісу споживачі енергопослуг зможуть змінювати постачальника, подавати скарги на неякісні послуги, а вразливі споживачі – матимуть можливість оформлювати допомогу від держави. Одна з головних задач – створити єдиний сервіс для всіх видів комунальних послуг, який буде інтегрований до мобільного додатку «Дія», - наголосив Євген Владіміров.

  Учасниками робочої групи був ухвалений короткостроковий план роботи і розподілені задачі з мінімальними термінами на виконання. Зокрема, було прийнято рішення створити проектний офіс за підтримки учасників ініціативи. Він буде складатися з галузевих фахівців, що забезпечать технічний і нормативно-правовий аспекти розробки та впровадження нового сервісу.