• In English
  • Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією рф проти України, та надання допомоги постраждалим
    Апарат Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, опубліковано 09 червня 2022 року о 18:23

    Під головуванням Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко та заступниці керівника служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дар’ї Гайдай, за участі керівника Апарату заступниці Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Mr. Tonderai Chikuhwa та представників центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міжнародних та громадських організацій, наукових установ 9 червня 2022 року відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією РФ проти України, та надання допомоги постраждалим.

    Група є дорадчим органом при Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, яку очолює Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. Її створено для імплементації положень Меморандуму між Організацією Об’єднаних Націй та Урядом України про співробітництво щодо запобігання та протидії СНПК (https://cutt.ly/FJK6IXT).

    Основні напрями її роботи: ефективне розслідування та документування злочинів; надання комплексної допомоги постраждалим, включаючи репарації; підвищення компетенції фахівців та інформування суспільства.