• In English
  • Відбулося четверте засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану інформування громадськості щодо НАТО

    Держкомтелерадіо продовжує здійснювати моніторинг виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік центральними та місцевими органами виконавчої влади.

    Про результати проведеної роботи у першому півріччі йшлося на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України, яке відбулося в Держкомтелерадіо 10 липня. За підсумками моніторингу, інформування громадськості щодо НАТО системно ведуть Міноборони, МВС, Головне управління Національної гвардії, ДСНС, Мінприроди, МІП, Мінекономрозвитку, Мінмолодьспорту, Міненерговугілля, Мін’юст, Держатомрегулювання, ДФС.

    Також інформували громадськість щодо євроатлантичної інтеграції України місцеві органи виконавчої влади. У червні-липні Держкомтелерадіо отримав звіти від 24 обласних та Київської міської державної адміністрації про проведені заходи. Учасники наради ознайомились з досвідом роботи Міністерства оборони України, а також прослухали доповідь директора ГО «Центр міжнародної безпеки» Валерія Кравченка про участь громадських організацій у реалізації Плану заходів та про підготовку проведення форуму громадських організацій на підтримку євроатлантичної інтеграції.

    Учасники четвертого засідання Міжвідомчої робочої групи визнали задовільною роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади з виконання заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у 2018 році та ухвалили рішення продовжити цю роботу і в другому півріччі. Також за рішенням міжвідомчої робочої групи Держкомтелерадіо збере пропозиції щодо організації проведення форуму інститутів громадянського суспільства на підтримку євроатлантичної інтеграції України.