• In English
 • Відбулося перше засідання Сектору рівних можливостей Національної комісії України у справах ЮНЕСКО
  Апарат Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, опубліковано 01 лютого 2024 року о 09:33

  31 січня 2024 року під головуванням Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко відбулося перше засідання Сектору рівних можливостей Національної комісії України у справах ЮНЕСКО в форматі онлайн.

  Нарада проведена за участі представників Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Міністерства закордонних справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства освіти і науки, ГО «Ла Страда-Україна», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

  Під час зустрічі обговорено стан реалізації проекту ЮНЕСКО «Гендерна освіта для іноземних студентів», а також, плани роботи Сектору на 2024 рік.

  Довідково

  Національна комісія України у справах ЮНЕСКО здійснює координацію співпраці національних інституцій з ЮНЕСКО. Нацкомісію створено відповідно до Указу Президента України від 26 березня 1996 року.

  У складі Нацкомісії створено сектор рівних можливостей, керівником якого є членкиня Бюро Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко.