• In English
 • Відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству
  Апарат Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, опубліковано 02 червня 2023 року о 19:03

  2 червня під головуванням Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко в онлайн форматі відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України, та надання допомоги постраждалим (МРГ).

  У засіданні взяли участь представники служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, голови МРГ, Офісу спеціального представника Генерального секретаря ООН з питань сексуального насильства під час конфлікту, експерти центральних органів виконавчої влади, установ, міжнародних та громадських організацій.

  Метою засідання було обговорення результатів виконання Імплементаційного плану з реалізації Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов'язаному з конфліктом (Імплементаційний план) та планів роботи кожної з 5-ти підгрупи МРГ на найближчі місяці.

  Додатково обговорено питання необхідності створення окремої підгрупи «Навчання фахівців» в рамках МРГ. Метою створення підгрупи є забезпечення розробки та проведення уніфікованих тренінгів для підготовки фахівців з тематики СНПК згідно із завданнями Імплементаційного плану.

  Також під час засідання було презентовано Підсумковий документ за результатами виконання Імплементаційного плану в період 2022 р. - березень 2023 р., підготовлений членами МРГ за координацією Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримці ООН Жінки.

  Українська версія документу

  Англійська версія документу