• In English
 • Відбулось установче засідання оновленого складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”
  опубліковано 21 травня 2021 року о 11:01

  20 травня 2021 р., під час Тижня Відкритого Уряду - 2021, відбулось установче засідання оновленого складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

  Державний секретар Кабінету Міністрів, співголова Координаційної ради Олександр Ярема привітав нових членів ради від громадського сектору, які були обрані за результатами відкритого конкурсу, – Святослава Абрамова,  Олесю Архипську, Олексія Коваленка, Вячеслава Курила, Олексія Орловського, Інну Скляр та Євгена Полтенка. Він також підкреслив, що спільна робота в Координаційній раді представників органів виконавчої влади та громадськості має стати успішним прикладом партнерства і сприяти поширенню кращих практик відкритого урядування як на національному, так і на міжнародному рівні.

  Під час засідання члени Координаційної ради – представники громадського сектору обрали співголову ради від громадськості. Нею вдруге стала експерт з врядування громадської організації “Трансперенсі Інтернешнл Україна” Олеся Архипська.

  Також учасники засідання обговорили проект Регламенту роботи Координаційної ради та інші організаційні питання.

  Довідково

  Координаційна рада з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2012 р. № 671. Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з впровадження Ініціативи та залученню інститутів громадянського суспільства до її реалізації. До складу Ради входять 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.

   Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.