• In English
 • Відбулось установче засідання Робочої групи з підготовки змін і доповнень до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»
  Апарат Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, опубліковано 15 серпня 2023 року о 16:38

  15 серпня під головуванням Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко, за підтримки Структури ООН Жінки в Україні, розпочала свою роботу Робоча група з підготовки змін і доповнень до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

  Робоча група створена у співпраці з Міністерством соціальної політики на виконання пункту 1.9. Протокольного рішення 9-го (тематичного) засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків «Протидія домашньому насильству в період війни та відновлення, з урахуванням потреб різних цільових груп», яке відбулося 12 червня 2023 року під головуванням Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

  До складу робочої групи увійшли народні депутати, представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Верховного Суду, Верховної Ради, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Офісу Генерального прокурора, міжнародних та громадських організацій.

  За результатами першого засідання обговорено необхідність потенційних змін до Закону, визначено форми і методи подальшої роботи та встановлено попередні строки напрацювань.