• In English
 • Відбулось позачергове засідання Львівської обласної комісії ТЕБ і НС
  Львівська ОДА, опубліковано 06 квітня 2020 року о 21:05

  Сьогодні увечері відбулось позачергове засідання Львівської обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виконання заходів задля стабілізації епідемічної ситуації через COVID-19.

  Відтак, рішенням комісії ТЕБ і НС мешканцям області заборонено із 6.04.2020 перебувати в громадських місцях без маски чи респіратора, переміщатися групою більше 2 осіб, перебувати в громадських місцях особам до 14 років без супроводу дорослих, відвідувати парки і зони відпочинку та проводити заходи, в яких бере участь більше 10 людей тощо.

  Також буде організовано 14 стаціонарних постів на межах в’їзду/виїзду у 5 областей. На них буде організовано моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.

  Окрім того, департаменту соціального  захисту населення облдержадміністрації доручено вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб серед громадян похилого віку, тих, хто перебуває на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

  Центри надання адміністративних послуг в умовах жорстких карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції забезпечуватимуть надання послуг за переліком згідно з додатком до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211 (в редакції постанови Кабміну від 2 квітня 2020р. №255).

  Нагадаємо, станом на сьогодні на території Львівської області 27 пацієнтів із підтвердженим діагнозом, 72 особи – з підозрою на захворювання та один летальний випадок внаслідок хвороби COVID-19.