• In English
 • Відбулось перше засідання колегії Держенергонагляду
  Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 11:51

  26жовтня під головуванням Голови Держенергонагляду Руслана Слободяна відбулось перше засідання колегії Держенергонагляду (далі – Колегія). У заході взяли участь представники Держенергонагляду, Міністерства енергетики України, НКРЕКП, ФРУПЕК та народні депутати України. В умовах карантинних обмежень захід відбувся дистанційно за допомогою платформи Webex.

  Відкриваючи засідання, Голова Держенергонагляду наголосив на важливості функцій Колегії – обговоренні та прийнятті рішень щодо перспектив і важливих напрямів реалізації державної політики у сферах електро- й теплопостачання. «Державний енергетичний нагляд у галузях електроенергетики і теплопостачання необхідний для забезпечення контролю за технічним станом та експлуатацією електричних станцій, теплових, тепловикористальних установок і мереж, а також енергетичного обладнання. Це вкрай важливо для забезпечення споживачів надійним, безпечним і безперебійним електро- та теплопостачанням», – зазначив Руслан Слободян.

  У ході засідання було обговорено ряд важливих галузевих питань. Зокрема, керівники профільних структурних підрозділів поінформували присутніх про результати роботи інспекції за 9 місяців 2021 року, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

  Детальніше – на сайті Держенергонагляду