• In English
 • Відбулася зустріч Міністра оборони України з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 вересня 2019 року о 18:02

  Сьогодні, 18 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Марюсом Януконісом.

  Під час діалогу керівник вітчизняного військового відомства наголосив на незмінності євроатлантичного курсу України, підкреслив важливість українсько-литовського співробітництва в оборонній сфері та висловив вдячність народу Литовської Республіки за підтримку. «Литва є нашим близьким союзником, другом та надійним партнером, який допомагав нам та відстоював інтереси України з перших днів російської агресії. Ми високо цінуємо підтримку, яку надає Литовська Республіка», - зазначив Андрій Загороднюк.

  У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва між оборонними відомствами обох країн. Особливу увагу було приділено дорадчій допомозі у реформуванні Міністерства оборони та Збройних Сил України з боку Литовської Республіки, співробітництву в галузі військової освіти, а також реабілітації українських військовослужбовців у Литві. З-поміж іншого було обговорено також використання досвіду Литви в організації та проведенні заходів територіальної оборони.

  Своєю чергою Посол Литовської Республіки пан Марюс Януконіс висловив сподівання щодо розширення оборонного співробітництва між країнами та запросив Міністра оборони України відвідати Литовську Республіку з візитом.