• In English
 • Відбулася зустріч Голови НАДС Наталії Алюшиної з представниками проекту «ВзаємоДія»

  Дотримання принципу доброчесності під час проведення конкурсного відбору на державну службу – одна з головних тем зустрічі Голови НАДС Наталії Алюшиної із представниками проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».

  «Створення та функціонування сучасної системи державної служби в Україні з кваліфікованими кадрами неможливе без проведення прозорого та відкритого конкурсного відбору. Якщо ми говоримо про принцип доброчесності під час конкурсного відбору, варто опиратися на кращий світовий досвід. Наприклад, застосування міні-кейсів, які дозволять оцінити компетентності кандидатів на ті чи інші посади. Наразі ми також працюємо над модернізацією порталу вакансій career.gov.ua», - розповіла очільниця НАДС Наталія Алюшина.

  Зокрема, планується:

  Здійснити доопрацювання програмного забезпечення, що дозволить забезпечити реалізацію права громадянина на рівний доступ до державної служби та дотримуватися принципу доброчесності.

  Розширити функціонал існуючого програмного забезпечення для проведення онлайн-тестувань.

  Розширити рольову модель та створити ролі адміністратора конкурсу та члена конкурсної комісії.

  Розробити можливість ведення оцінювання всіх етапів конкурсу в електронному вигляді.

  Запровадити механізм проведення етапів конкурсу (ситуаційні завдання та співбесіда) в онлайн-режимі.

  Доступ адміністратора конкурсу до результатів тестування без участі/запиту до кандидата.

  Таким чином, модернізація порталу має допомогти забезпечити зменшення витрат людського часу на функції, які можна автоматизувати.

  Крім цього, учасники зустрічі обговорили поточні питання співпраці, а також перспективу реалізації майбутніх спільних проектів. Зокрема, мова йшла про вивчення питання організаційної культури державної служби, проведення спеціалізованих навчальних курсів для державних службовців щодо протидії корупції та інші.