• In English
 • Відбулася робоча зустріч делегації Мінветеранів України з керівництвом Міноборони Грузії
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 13 червня 2019 року о 17:49

  Відбулася робоча зустріч  делегації Міністерства у справах ветеранів України  з Першим заступником Міністра оборони Грузії Лелою Чіковані та заступником Міністра оборони Грузії Залом Капанадзе.

  Під час заходу сторони обмінялися досвідом щодо роботи з ветеранами та їхніми сім’ями, розглянули питання їх соціального забезпечення, реабілітації та лікування. Окремо зупинилися на перспективних напрямках співпраці на шляху євроатлантичної інтеграції та солідарності зусиль наших держав в цьому контексті.

  «Розповіла про роботу Міністерства у справах ветеранів, про наші досягнення та проекти, які плануємо реалізувати. Також обговорили актуальні питання щодо ветеранів та зміни, які необхідно провести для більш ефективної роботи. Представники Міністерства оборони Грузії запевнили нас у цілковитій підтримці нашої діяльності та готовності до співпраці», – повідомила Ірина Фріз.

  Також у рамках візиту до Грузії Ірина Фріз взяла участь в церемонії покладання вінків до Меморіалу воїнів, загиблих в боях за суверенітет та територіальну цілісність Грузії.