• In English
 • Відбулася координаційна нарада з питань виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
  опубліковано 08 квітня 2021 року о 16:50

  7 квітня 2021 р. відбулася координаційна нарада з питань виконання нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». В онлайн-заході, організованому Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, взяли участь понад 60 представників органів виконавчої влади, долучених до виконання плану.

  Заступник директора Департаменту, завідуюча відділом Наталія Окша звернула увагу учасників, що основна особливість плану дій у тому, що він не лише розроблявся спільно з представниками інститутів громадянського суспільства, але й має реалізовуватися у співпраці з ними. У багатьох зобов’язаннях плану дій вже визначено низку партнерів від громадського сектору та міжнародних організацій, водночас цей перелік не є вичерпним і органам виконавчої влади важливо більш активно будувати міжсекторальне партнерство.

  Під час наради також обговорювалися питання обміну інформацією про стан виконання зобов’язань плану дій, комунікаційного супроводу реалізації Ініціативи, початку підготовки Тижня Відкритого Уряду, який відбудеться у травні цього року.

  Крім того для ознайомлення представників органів виконавчої влади з основними засадами проведення оцінювання реалізації Ініціативи в країнах-учасницях Незалежним механізмом звітування та новою програмою Східного партнерства в рамках Ініціативи у нараді взяли участь представники підрозділу підтримки Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» - дослідник Механізму Andreas Pavlou та директор з програм Східного партнерства Анастасія Козловцева.