• In English
 • Відбулася зустріч Юлії Свириденко з Послом США в Україні
  Міністерство економіки України, опубліковано 15 червня 2023 року о 20:35

  Питання посилення санкційного тиску проти держави-агресора та підтримки приватного сектору під час відновлення були одними з головних під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко та Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Бріджит Брінк.

  «Україна вдячна Сполученим Штатам за вагому роль в питаннях запровадження санкцій проти росії та координації міжнародної санкційної політики щодо агресора. Ми переконані, що санкційний тиск на росію, її ізоляція є невід’ємною частиною нашої майбутньої перемоги. Отже, ми маємо їх посилювати – до повної втрати державою-терористом спроможності далі вести агресивну війну», - зазначила Юлія Свириденко.

  Як підкреслила Перший віце-прем’єр-міністр України, сьогодні одним з ключових завдань є руйнування спроможностей російського ВПК виготовляти зброю, особливо високотехнологічну. Україна практично щодня зазнає ударів російських ракет, що містять, зокрема, компоненти не російського походження. Отже, вкрай потрібно посилити роботу, спрямовану на запобігання обходу санкцій.

  Іншою важливою темою зустрічі стало відновлення країни. Йшлося про питання залучення приватних інвестицій, необхідних для підтримки економіки України, а також для швидкого відновлення країни в післявоєнний період. В першу чергу мова йшла про розширення співпраці в галузі страхування воєнних ризиків та залучення фінансування для збільшення можливостей національного Експортно-кредитного агентства.