• In English
  • Відбулася нарада з питань житла для ВПО

    Відбулася нарада з питань житла для ВПО. Захід пройшов під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. Учасники обговорили розроблення урядової Стратегії забезпечення житлом ВПО на 2025–2030 роки.

    Зокрема, йшлося про те, що для комплексного розв’язання цього питання необхідно провести системний аудит житлового фонду. Це дасть змогу визначити об’єкти державної власності, що розташовані на територіях відповідних областей і можуть бути придатні для тимчасового проживання переміщених осіб.

    За результатами наради Віце-прем’єр-міністр доручила Фонду державного майна підготувати перелік гуртожитків в областях та надати список центральним органам виконавчої влади (балансоутримувачам) і місцевим органам влади. Надалі вони мають спільно проаналізувати об’єкти та визначити, які з них можуть бути передані до комунальної власності.

    Крім того, в межах Координаційних центрів підтримки цивільного населення при ОВА доручено створити робочі групи, які опікуватимуться зазначеними питаннями.