• In English
 • Відбулася нарада Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО

  Під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук відбулася нарада Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

  Під час наради зосередили увагу на питанні соціальних виплат для ВПО. За результатами обговорень Мінсоцполітики спільно з Мінфіном доручено забезпечити своєчасні виплати внутрішнім переселенцям.

  Крім того, вирішили питання наявної зараз проблеми відсутності в областях бланків посвідчень громадянам, які отримують державну соціальну допомогу. У червні буде забезпечено першочергові потреби регіонів у необхідних бланках посвідчень.

  Також на нараді Коордштабу обговорили питання поліпшення умов проживання ВПО і вразливих категорій населення в місцях компактного проживання.

  «Підтримувати вразливі категорії громадян. Це стосується і внутрішньо переміщених осіб. Не ховатися від проблем, не заперечувати їх, а спокійно їх вирішувати, крок за кроком», – наголосила Ірина Верещук.