• In English
 • Відбулась презентація аналітичного звіту «Бідність та нерівні можливості дітей в Україні»
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 10 червня 2021 року о 15:58

  10 червня заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко взяв участь у презентації аналітичного звіту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні «Бідність та нерівні можливості дітей в Україні».

  Звіт підготовлений спільно з Інститутом демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Національної академії наук України та містить аналіз оцінки впливу програм соціального захисту на зменшення бідності в Україні, зокрема в період пандемії.

  Мета звіту – надати аналіз поточної ситуації щодо дитячої бідності й дитячої нерівності, вивчити тенденції та розробити рекомендації для підтримки Уряду України у процесі прийняття рішень, скерованих на подолання бідності.

  193 члени Організації Об’єднаних Націй відповідно до Цілей сталого розвитку взяли на себе зобов’язання зменшити бідність дітей. Серед цих країн є й Україна.

  Віталій Музиченко запевнив, що презентовані аналітичні матеріали стануть у нагоді під час формування та реалізації документів, спрямованих на скорочення масштабів бідності, зокрема серед найбільш уразливих груп населення, насамперед сімей з дітьми.