• In English
 • Видатні тренери, які готують спортсменів до участі у Пекіні-2022, отримають стипендії Уряду
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 вересня 2021 року о 15:12

  Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено призначення стипендій видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі у зимових Олімпійських іграх. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

  «Ми повинні відзначати досягнення наших видатних тренерів, які своєю працею роблять вагомий внесок у розвиток спорту та фізичної культури в цілому. За кожною спортивною зіркою, яка підвищує імідж України на міжнародних аренах, завжди стоїть людина, яка впливає на спортивні здобутки свого вихованця, підтримує та крокує пліч-о-пліч у найважливіші моменти», - наголосив Вадим Гутцайт.

  Зокрема, проектом акта передбачається призначення 12 стипендій Кабінету Міністрів України для видатних тренерів, які забезпечують підготовку спортсменів до участі у ХХІV зимових Олімпійських іграх у м. Пекін, у розмірі 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб кожна (40 050 гривень).

  Враховуючи, що Олімпіада відбудеться з 4 по 20 лютого 2022 року, строк виплати стипендії встановлено до лютого 2022 року включно.