• In English
 • Від початку року у Луганській області на земельних торгах продано права оренди на понад 210 га земель державної власності

  На земельних аукціонах, організованих та проведених протягом січня – квітня 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, продано права оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 210,3 гектара.

  Проведення за цей період торгів забезпечило надходження до місцевих бюджетів Луганщини 833,79 тис. грн орендної плати за користування ділянками.

  Найвищий розмір річної орендної плати за результатами торгів зафіксовано у Станично-Луганському районі (Щастинський район) Луганської області – 30% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.    

   Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».