• In English
 • Аудитори Донеччини у січні – березні 2021 року усунули фінансових порушень на суму 4,7 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 квітня 2021 року о 09:15

  У січні – березні 2021 року за результатами проведених інспектувань у формі ревізій працівники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області вжили заходів щодо відшкодування втрат (збитків) фінансових і матеріальних ресурсів, а також витрат, допущених через неефективні  управлінські дії (рішення), на загальну суму 4,7 млн гривень.

  З метою належної оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю, на яких були проведені ревізії, до правоохоронних органів передано 12 матеріалів контрольних заходів.

  За переданими матеріалами розпочато 4 досудових розслідування.

  Перед органами прокуратури та об'єктами контролю ініційовано пред’явлення 3 позовів до суду.

  У 10 випадках до об’єктів контролю застосовано фінансові санкції за неналежне виконання вимог бюджетного законодавства.

  Через вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 21 посадову особу.

  За результатами ревізій керівниками об’єктів контролю прийнято 6 управлінських рішень, зокрема щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 2 посадових осіб; звільнено із  посади – 1.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Держаудитслужби надіслано 2 проекти інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 148 млн грн для подальшого інформування Державної служби фінансового моніторингу України.