• In English
 • Від початку року фахівці Держгеокадастру Миколаївщини надали громадянам більше 114 тисяч адміністративних послуг

  Від початку 2018 року працівники Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області надали 114 143 адміністративні послуги громадянам та юридичним особам.

  Із загальної кількості 21 265 адмінпослуг фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали на платній основі. За ці послуги нараховано плату в сумі 1,87 млн гривень. Кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету. На безоплатній основі громадяни отримали 92 878 послуг.

  Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру Миколаївської області опрацювали 19 358 таких запитів, що становить 91,03% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адміністративних послуг на Миколаївщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (25 227) та про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (6 590). Крім того, безоплатно надано 4 782 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності, також висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.