• In English
 • Від початку року експерти землевпорядної служби Херсонщини перевірили 2 628 проектів землеустрою

  У 2019 році на розгляд експертів з екстериторіального погодження на Херсонщині надійшло 2 788 проектів землеустрою, розроблених в інших областях. На сьогодні фахівці опрацювали 2 628 проектів (94%). Погодження експертів отримали 1 751 проект, а 877 примірників землевпорядної документації через наявність суттєвих зауважень повернуті розробникам з негативними висновками. Ще 160 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території інших областей перебуває в роботі у межах відведеного законодавством часу.

  Загалом від початку реалізації пілотного проекту з екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд експертів землевпорядної служби Херсонської області надійшло 19 662 проекти землеустрою з інших областей, з яких 19 502 – опрацьовано, 65% з них – з позитивними висновками. Частка позитивних висновків у 2019 році збільшилася на 2% і складає 67% від опрацьованих проектів.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.