• In English
 • Стартував другий цикл навчання на платформі дистанційних курсів Центру громадського здоров’я МОЗ
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 23 квітня 2019 року о 11:36

  Освітні курси розроблено з метою поліпшення знань і навичок із діагностики та лікування захворювань відповідно до національних протоколів та міжнародних стандартів. Відеолекції читають експерти з різних питань організації та управління охороною здоров’я.

  Дистанційні курси Центру громадського здоров’я МОЗ України будуть корисні як медичним, так і соціальним працівникам, психологам, а також усім охочим дізнатися більше про новітні медичні практики та методи психосоціального супроводу пацієнтів.

  Інформальна освіта, зокрема професійний розвиток за дистанційною формою навчання з використанням електронних навчальних ресурсів, є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів (наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

  Зараз на платформі дистанційного навчання ЦГЗ доступні такі курси:

  Навчання абсолютно безоплатне. Викладач може рекомендувати додаткову літературу, щоби ви могли глибше вивчити певну тему, але доступних у межах курсу матеріалів достатньо для успішного його закінчення.

  Навчальні й перевірочні матеріали, а також форум доступні он-лайн у будь-який час: https://courses.phc.org.ua.

  Як зареєструватися на платформі дистанційного навчання ЦГЗ: інструкція.

  Загалом на цей рік заплановано чотири такі цикли тривалістю по два місяці.