• In English
 • Від початку року експерти Чернігівщини прийняли до опрацювання близько 6 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку 2019 року експерти Головного управління Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 5 824 проекти землеустрою з інших областей.

  На сьогодні фахівці опрацювали 5 746 проектів, з яких 4 245 отримали позитивний висновок, 1 501 – негативний. Ще 227 робіт перебувають на розгляді.

  За цей період фахівці Держгеокадастру Чернігівської області направили на погодження до інших областей 6 545 проектів землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 6 270 проектів, решта 275 робіт перебувають на розгляді.

  У Чернігівській  області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить  24 особи.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.