• In English
 • Від початку 2019 року прикордонники оформили 1,2 мільйона осіб та 200 тисяч авто

  Під час новорічних та різдвяних свят співробітники Держприкордонслужби забезпечили надійну охорону державного кордону. При цьому здійснювалися посилені заходи безпеки і забезпечувалися належні умови для подорожуючих в усіх пунктах пропуску.

  Зокрема, прикордонне відомство залучило додаткові прикордонні наряди й службових собак, для перевірок та огляду транспортних засобів використовувалися всі наявні сучасні технічні засоби. Крім того, особлива увага приділялася громадянам, які є вихідцями з країн міграційного ризику.

  Також у період святкових днів на посиленому контролі перебувало функціонування контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що розташовані на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних Сил та на адмінмежі з ТОТ АР Крим. Наразі всі КПВВ працюватимуть у штатному режимі без обмежень.

  Від початку 2019 року співробітники Держприкордонслужби вже оформили 1,2 мільйона осіб та 200 тисяч транспортних засобів. Крім того, виконано більше 600 доручень уповноважених державних органів, реалізовано 50 спрацювань бази Інтерполу. Також прикордонники виявили 40 недійсних та підроблених паспортних документів, затримали 60 осіб за незаконне перетинання державного кордону і завадили 20 спробам незаконного переміщення через кордон товарів на загальну суму 555 тисяч гривень.

  Крім того, Державна прикордонна служба України звертається до усіх подорожуючих з відповідальністю ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей. У разі виникнення запитань під час перетину кордону в пунктах пропуску громадяни можуть звернутися до співробітників прикордонного відомства, які завжди нададуть всю необхідну консультацію та допомогу. Також цілодобово діє телефон «гарячої лінії» Держприкордонслужби за номером (044) 527-63-63.