• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ

  Новий формат взаємодії парламентарів, урядовців, виробників та споживачів озброєння і військової техніки, а також науковців та експертів, започаткований Мінстратегпромом, має сприяти реалізації єдиної державної промислової політики у сфері оборонного замовлення, оборонно-промислової та авіакосмічної діяльності. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, підсумовуючи результати першого засідання Координаційної платформи з розвитку озброєння і військової техніки (ОВТ).

  «У найкоротші терміни при Координаційній платформі з розвитку ОВТ Мінстратегпрому буде створена постійна робоча група з представників зацікавлених сторін для оперативного обговорення та розв'язання нагальних питань, а також формування пропозицій щодо подальшої діяльності», –сказав посадовець.

  За словами Олега Уруського, під час першого засідання Координаційної платформи з розвитку ОВТ були предметно обговорені наявні проблеми щодо процесу переоснащення військ сучасними та модернізованими зразками ОВТ, а також окреслені можливі шляхи їх розв’язання.

  «Багато озвучених у ході Координаційної платформи з розвитку ОВТ проблем мають сталий характер: недофінансування конкретних напрямів переозброєння, забюрократизованість існуючих процесів закупівлі ОВТ, недостатня динаміка переозброєння військ, нерівність вітчизняних та іноземних постачальників у ході оборонних закупівель і багато іншого. Утім, усі ці проблеми можуть бути вирішені за умови ефективної комунікації всіх зацікавлених сторін», – підсумував Віце-прем’єр-міністр України.

  У рамках першого засідання у Координаційній платформі з розвитку ОВТ взяли участь народні депутати України, представники Ради національної безпеки і оборони України, Мінстратегпрому, Міноборони, МВС (Національної гвардії України, Держприкордонслужби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій), Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Національної академії наук України, ДК «Укроборонпром», ряду приватних оборонних підприємств та організацій, а також профільні експерти.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський підбив підсумки роботи Координаційної платформи з розвитку ОВТ