• In English
 • Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 серпня 2020 року о 13:53

  На початку тижня Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину .

  Віце-прем'єр-міністр України відвідав державне підприємство «Львівський бронетанковий завод».

  На підприємстві розробляють КД на нові види обладнання для ремонту бронетехніки з використанням автоматизованих систем проектування. А також, освоюють ремонт нових видів бронетанкової техніки і розробляють варіанти їх модернізації.

  Також Олег Уруський відвідав цехи підприємства, хімічну лабораторію, відділ інформаційних технологій та конструкторське бюро.

  У межах поїздки на Львівщину Віце-прем'єр-міністр України також оглянув Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що спеціалізується в галузі ремонту авіаційної техніки військового призначення та Львівський державний завод «ЛОРТА», серед основних видів діяльності якого: виробництво бортової апаратури, радіолокаційних станцій, наземної апаратури, ремонтних станцій, призначених для забезпечення робіт по технічному обслуговуванню та ремонту цифрових обчислювальних систем зенітно-ракетних комплексів, радіовимірювальної апаратури.

  Окрім цього, Олег Уруський відвідав ПАТ «Концерн-Електрон», де ознайомився із продукцією підприємства, серед якої є трамваї, тролейбуси, міські автобуси, електробуси, електроніка, що управляє транспортом, технологічне обладнання для діагностування роботи, системи кліматизації для автобусів, телевізійна техніка, полімерна продукція тощо.

  В ході поїздки Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України розповів про завдання та цілі новоствореного Міністерства.

  Як він зазначив, першочерговий пріоритет нового відомства — це галузі промисловості з високою доданою вартістю та інноваційною складовою.

  «Ми повинні кардинально поміняти картину, яка є на сьогоднішній день. Зрештою, важливо, щоб наш виробник також почував себе гідно»,- зазначив Олег Уруський.

  Також будуть вживатись заходи, спрямовані на сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до державного бюджету, що забезпечить розвиток регіонів, додав Віце-прем'єр-міністр.

  Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський з робочою поїздкою відвідав Львівщину