• In English
 • Ветерани, які проходили медичну реабілітацію в Болгарії, повернулися в Україну
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 березня 2020 року о 12:43

  10 українських учасників антитерористичної операції / операції Об’єднаних сил, які проходили реабілітацію у спеціалізованому санаторії Військово-медичної академії Республіки Болгарія «Калероя» в місті Хісар, повернулися в Україну.

  Призупинити проходження реабілітації і терміново повернути ветеранів додому, було вирішено після прийняття Радою національної безпеки та оборони України  рішення про закриття впродовж 48 годин кордону України та про припинення міжнародного сполучення з метою протидії поширення коронавірусу. 

  Завдяки спільній роботі команди Міністерства у справах ветеранів України, офісу Агенції НАТО в Україні, військовому аташе України в Республіці Болгарія, вже 16 березня ветерани, додатковим рейсом 7W 758 авіакомпанії Wind Rose Aviation о 9 годині 25 хвилин приземлились в м. Києві в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

  Нагадаємо, Мінветеранів забезпечує щомісячну організацію медичної реабілітації учасників антитерористичної операції / операції Об’єднаних сил у спеціалізованому санаторії  Військово-медичної академії (BMA) Республіки Болгарія «Калероя» – м. Хісар.

  З 2018 року по нинішній час реабілітацію в Болгарії вже пройшли188 українських ветеранів.