• In English
 • Ветерани - приклад мужності та героїзму для дітей і молоді, - Ігор Безкаравайний
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 квітня 2021 року о 09:14

  Під час робочої поїздки до Полтавської області, заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний відвідав клуб військово-патріотичного виховання «Патріот» у Терешківському ліцеї, де  ветерани вже шостий рік працюють з молоддю.

  Ідея створення клубу належить ветерану, викладачу предмета «Захист України» Григорію Маляренку. Вивчення основ військової справи тут активно поєднують з польовими табірними зборами та участю у регіональних і всеукраїнських військово-спортивних вишколах.

  «До військово-патріотичного виховання в ліцеї залучаємо хлопців та дівчат за їхнім бажанням, починаючи вже з 11 років. На сьогодні чисельність клубу понад 70 учнів. Крім того, у цьому році плануємо на базі колишнього дитячого табору розгорнути оздоровчий табір з військово-патріотичним напрямом для дітей», - додав Григорій Маляренко.

  Ігор Безкаравайний зазначив, що важливо, аби діти та молодь активно спілкувалися з учасниками бойових дій, які є прикладом мужності та героїзму.

  «На власному досвіді ветерани можуть розповісти про патріотизм і захист країни. Головне донести кожному учню розуміння того, що саме від нього залежить майбутнє його народу та країни. Залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання, військово-патріотичних проектів для дітей та молоді, дозволить сформувати позитивний образ захисника України та підвищити престиж військової кар’єри», – підкреслив заступник Міністра.

  За його словами, державі, громаді та ветеранам потрібно об’єднати зусилля та працювати у напрямку національно-патріотичного виховання та донесення інформації дітям і молоді про російську агресію та про героїзм українців з відстоювання територіальної цілісності  нашої країни.