• In English
 • Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо створення окремого напряму спорту – спорту ветеранів війни
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 08 вересня 2021 року о 18:52

  Верховна Рада України сьогодні, 8 вересня, прийняла за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). За рішення проголосувало 327 парламентарів. 

  «Сьогодні український Парламент підтримав в першому читанні законопроект щодо створення окремого напряму спорту – спорту ветеранів війни. Його реалізація забезпечить доступність занять спортом для максимальної кількості українських захисників, а також сприятиме проведення спортивних змагань серед ветеранів не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах», - зазначив заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний.

  За його словами, в законопроекті враховано пропозиції Мінветеранів, зокрема,  щодо  визначення на законодавчому рівні створення окремого напряму спорту – спорту ветеранів війни.

  «На сьогоднішній день розвиток спорту ветеранів війни не унормовано. Саме тому Мінветеранів подав свої пропозиції, і ми дуже вдячні за підтримку Парламенту», - зазначив Ігор Безкаравайний

  Заступник Міністра наголосив, що спорт ветеранів війни має великі досягнення та значний соціальний  компонент - відновлення, реабілітація і комунікація між ветеранами. Проте, для доступності занять спортом для максимальної кількості ветеранів держава має забезпечити проведення таких змагань не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах.

  «Прийняття законопроекту в цілому створить умови для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту ветеранів війни, сприяння участі захисників України у спортивних змаганнях, у тому числі міжнародних, створення належних умов для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів», - підкреслив Ігор Безкаравайний.