• In English
 • «Велике будівництво»: на Дніпропетровщині реалізуються 20 об’єктів
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 квітня 2021 року о 17:13


  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів про успіхи та подальші плани Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Дніпропетровщині.

  У першу чергу, будуть добудовані перехідні проекти, зокрема КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 5» Дніпровської міської ради.

  «Об’єкти, де надають медичні послуги населенню, будуть завершені вчасно. У період пандемії не можна зволікати. Ми забезпечимо громади сучасними та зручними медзакладами», – повідомив очільник Мінрегіону.

  Олексій Чернишов додав – важливим завданням Програми Президента України «Велике будівництво» є розробка і втілення якісних та інклюзивних типових проєктів. Це пришвидчує будівництво профільних об’єктів – через відсутність потреби проектувати з нуля. Міністр зазначив, що дитячий садочок у Підгородному має всі шанси стати типовим проектом для будівництва дитячих садків у інших областях.

  У Дніпропетровській області до кінця 2021 року буде завершено 18 об’єктів, зокрема 5 шкіл, 4 дитячі садочки, 2 лікарні та 7 об’єктів спортивного напрямку.

  Нагадаємо, що нещодавно стартувала масштабна реконструкція стадіону «Металург» у Кривому Розі. Також цьогоріч має розпочатися будівництво ще одного ЦНАПу на Дніпропетровщині. Ці об’єкти планують завершити у 2022 році.

  Фінансування об’єктів відбувається за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів. Співфінансування передбачає високий рівень відповідальності кожної зі сторін.

  «У рамках реформи децентралізації ми розширюємо повноваження та обов’язки громад. Фінансова відповідальність не є виключенням. Впевнений, що таким чином ми зможемо реалізувати якомога більше якісних проектів. Програма «Велике будівництво» триватиме до тих пір, поки ми не забезпечимо кожну громаду сучасною інфраструктурою», – підкреслив Олексій Чернишов.

  Нагадаємо, що завдяки Програмі «Велике будівництво» у 2020 році на Дніпропетровщині збудовано, відремонтовано та реконструйовано 11 соціальних об’єктів. З них 5 шкіл, 3 дитячі садочки та 3 об’єкти спортивної інфраструктури.