• In English
 • Велика Британія продовжуватиме підтримувати Україну та заохочуватиме до цього усіх союзників, – Гевін Вільямсон
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 лютого 2019 року о 14:39

  Сьогодні, 14 лютого, у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулася робоча зустріч Міністра оборони України Степана Полторака та Державного секретаря з питань оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Гевіна Вільямсона.

  Як повідомив Степан Полторак, під час діалогу сторони обмінялися думками, що стосуються спільної безпеки, яка є неподільною для нашої держави та союзників.

  «Окрім цього, нами були обговорені основні питання оборонної реформи Міністерства оборони України, яка відбувається за підтримки НАТО», – зазначив Міністр оборони України та наголосив, що прискорений вступ України до НАТО відповідає фундаментальним національним інтересам нашої країни.

  «Україні потрібно рухатися уперед, і ми робимо важливі кроки до того, щоб стати повноцінним членом Альянсу. Для цього є непохитне прагнення українського народу та тверда політична воля», – зазначив Степан Полторак.

  Гевін Вільямсон під час зустрічі наголосив, що Велика Британія і надалі підтримуватиме Україну та заохочуватиме усіх союзників допомагати нашій державі конкретними справами.