• In English
 • Василь Серватюк провів зустріч з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 20 жовтня 2018 року о 14:23

  20 жовтня перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк провів зустріч з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон.

  Сторони обговорили подальші напрямки співпраці і залучення американських експертів до спільних проектів.

  Василь Серватюк відзначив, що Державна прикордонна служба України тісно співпрацює з американськими колегами, зокрема, він наголосив на співробітництві з відділом INL Посольства США в Україні, яке є інтенсивним та інноваційним. 

  «Один із спільних проектів, що нині тривають, є «Нове обличчя кордону». Вже оновлено персонал низки відділів прикордонної служби. Запроваджено електронну платформу добору персоналу, яку плануємо використовувати, як основну систему зарахування персоналу на службу у відомство», - зазначив Василь Серватюк.

  Він також розповів про реформування мобільних підрозділів, зокрема, мобільного загону «ДОЗОР» спільно з експертами Посольства США, та напрямки протидії корупції.

  Серед нових ініціатив співробітництва Василь Серватюк назвав розвиток бази Навчального центру Держприкордонслужби для підготовки фахівців у сфері прикордонної безпеки, а також напрямок співробітництва з Береговою охороною США.

  У свою чергу пані Кірстен Медісон відмзначила про позитивні враження з реформування силових структур України в системі МВС, в тому числі Державної прикордонної служби України. Вона підтвердила високу оцінку змінам, які відбуваються в українському прикордонному відомстві, та наголосила на подальшій підтримці і реальній допомозі у співпраці.

  «Допомога від США – ніщо без готовності України її приймати і змінюватися», - наголосила Кірстен Медісон.

  Нагадаємо, напередодні заступник Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон у ході офіційного візиту в Україну провела зустріч з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та відзначила успішних хід реформування системи органів внутрішніх справ та запевнила у підтримці з боку Америки.

  «Реформа поліції - це один з найбільш яскравих елементів того, як може виглядати сучасна Україна. Ваша патрульна поліція, ваш відділ спецпризначення КОРД, а також Прикордонна служба впроваджують передові західні стандарти і практики в своїй роботі», - сказала вона.